שי מיוחד ליום המיוחד בשנה עבור ילדים – הכיצד?

ילדים מחכים כל השנה ליום המשמעותי בחייהם- יום הולדת. יום הולדת מסמל הרבה בעיקר בגיל צעיר, בו כל שנה לומדים וגדלים בצורה משמעותית. זהו יום בו הילדים מקבלים שלל איחולים ומתנות, ולרוב אפילו עושים מסיבת יום הולדת. בגני ילדים, נהוג לחגוג ימי הולדת עבור ילדים שנולדו באותו החודש. למשל, בתחילת חודש יוני, לחגוג יום הולדת לכל מי שנולד אותו החודש. מעבר לעוגת יום הולדת ובלונים, יש צורך להביא לילדים מתנת יום הולדת. אם אתם מחפשים מתנות לימי הולדת בגן בעיצוב אישי, אנחנו דפוס צילום ראשון נשמח לעזור לכם!

מגוון מתנות מיוחדות עבור אחד הימים החשובים בשנה

כשחושבים על מתנות לימי הולדת בגן, ניתן לחשוב על המון אפשרויות. ילדים נהיים שמחים יחסית בקלות, כך שכל שי שהוא קצת אישי ועם משמעות קטנה הם יאהבו מאוד. דוגמאות למתנות הן-
סימנייה מתכתית- הילדים שממש תכף ילמדו לקרוא, יתחילו לקרוא ספרים והסימנייה הזו תהיה הסימנייה הראשונה עם הספר הראשון שלהם.
קופת חיסכון- ילדים בגיל הזה מתחילים לאסוף שקלים ולקבל דמי כיס באירועים מיוחדים, אז קופת חיסכון תיתן להם את המוטיבציה לחסוך כסף.
חולצה מעוצבת- חולצה מעוצבת עם כיתוב ותמונה של ילדי הגן תשמש את הילדים לתקופה ארוכה.
ספל- ספל עם תמונה של הילד יגרום לו לרצות לשתות יותר, מתנה חמודה עם השפעה חיובית!
פאזל- פאזל עם הדמויות האהובות תגרום לילדים להפעיל את המחשבה וליצור משהו חדש מאפס.

דפוס עם ניסיון וידע נרחב

בכל הנוגע עבור מתנות לימי הולדת בגן, הבחירה שלי היא דפוס צילום ראשון. בית הדפוס הממוקם ברמלה ושקיים כבר מעל 25 שנה, עם הזמן רק הולך ומשתבח. סל השירותים גדל ומגוון המוצרים מתרחב בהתאם לצורכי הלקוחות היקרים שלנו. אם אתם מעוניינים לרכוש את אחת המוצרים שלנו, אנחנו מקיימים משלוחים לכל הארץ, כך שנגיע עד אליכם הביתה. בזכות מגוון השירותים, שלל המוצרים האיכותיים שלנו, השירות המקסים של המוכרים בחנות, מאות הלקוחות החוזרים והמרוצים מדי שנה וכל זה במחירים מעולים, אנחנו נחשבים לבית דפוס מוביל בארץ.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.