עיצוב לוחות תוכן לגן ילדים

הילדים שלנו מבלים את יומם בגן – בין אם במשחקים עם החברים, או בביצוע פעילויות חינוכיות שונות עם הגננת שלהם. כדי שילדינו יעבירו זמן זה בכיף עם חבריהם, חשוב לדאוג גם לנראות הגן; אסתטיקה שיש בכוחה להשפיע על מהלך יומם של הילדים, כמו גם של הגננת, לטובה או לרעה. עיצוב לוחות תוכן לגן ילדים הוא אופציה צבעונית לקישוט הגן: לוחות המתארים את חילופי העונות, הצגת סדר היום או השבוע, או לוח ימי ההולדת של ילדי הגן – אפשרויות עיצוב לוחות התוכן וקישוטם הם אינסופיים.

עיצוב לוחות תוכן לגן ילדים: לעשות זאת נכון

לצד בחירת הווילונות, השטיחים, הכיסאות וכמובן – הצעצועים, לוחות תוכן לגן ילדים הם כלי עיצובי חשוב: הם מסייעים לילדינו להרגיש כמו בבית – גם כשהם תחת השגחתה של הגננת ומשחקים עם החברים. כדי להכין את הלוחות עצמם, ניתן להשתמש בחומרי גלם שונים, כדוגמת נייר כרומו. את קישוט הלוחות ניתן לעצב בדרכים ומסרים חינוכיים שונים:

 • חגי ישראל – כאשר מדובר בעיצוב לוחות אלו לקראת בואו של חג, ניתן לבקש מילדי הגן לגזור ניירות המסמלים את החג באופן המיטבי. כאשר מתקרב חג החנוכה, למשל, ניתן להכין קישוטים בצורת חנוכייה, נרות או סופגניות – ולתלות אותם על לוח התוכן.
 • חילופי עונות – לקראת בואו של הסתיו או של האביב, ניתן לקשט את לוחות תוכן אלו עם תמונות המציגות את מאפייני העונה. עם בוא הסתיו, למשל, אפשר לתלות מילים מודפסות המתקשרות לעונה זו – כמו חילזון, ולהשאיר לידן שורה ריקה כך שילדי הגן ינסו לחלק אותה להברות.
 • כללי התנהגות בגן – לצד ההיבטים השונים של למידה על מועדי ישראל ועונות השנה, חשוב גם להעניק גבולות לילדים בדרכים יצירתיות. בהתאם לכך, ניתן לתלות על לוחות התוכן חוקים שונים שיסבירו – לצד תמונות וציורים ברורים – מה עליהם לעשות כדי לשמור על כללי ההתנהגות.

להנעים את זמנם של הילדים בגן – עם צילום ראשון

בזמן שילדינו היקרים מבלים את שעות הבוקר והצהריים בגן, חשוב שמרחב זה יקושט עם מידע חשוב – בצורה צבעונית ומעניינת. עם לוחות התוכן המעוצבים של צילום ראשון, הגן ייהנה מאווירה חינוכית נעימה.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.