סדנת אומנות לגננות

הדרכים להעשיר את עולמם של הילדים הוא מגוון ויצירתי למדי. כדי לחנך את ילדי הגן על העולם בהם הם חיים – בין אם מדובר במועדי ישראל, עונות השנה ועוד, גננות רבות מעבירות לילדים ערכות אומנות; ערכות המעשירות את עולמם של הזאטוטים ומרחיבות את אופקיהם. עם זאת, כדי לחנך ילדים דרך אומנות, על הגננות עצמן לרכוש מיומנויות אלו. סדנת אומנות לגננות, ללא ספק, מעניקה לגננות כלים בזכותם הן יוכלו ללמד את הילדים בצורה מיוחדת ומקורית.

לרכוש כלים בזכות סדנת אומנות לגננות

חינוך לאומנות ולהרחבת האופקים מתחיל בגיל צעיר, בסיוען של גננות רבות המעבירות ערכות אומנות לילדים שבאחריותן בגן. ערכות אלו מציגות בפני הילדים, באופן ויזואלי, מידע חשוב על הסביבה בה הם חיים – לצד יצירה פעילה ואומנותית, במהלכה הילדים מיישמים את המידע שרכשו.

חשיבותן של ערכות אומנות אלו היא, ללא ספק, עצומה. עם זאת, וכדי להעשיר את עולמם של ילדי הגן באופן יצירתי, על הגננות לרכוש את הכלים לבצע זאת. כיצד הן יכולות לרכוש ידע זה? ראשית, סדנאות אומנות מלמדות את הגננות על חומרי הגלם שיהיו בשימוש בפעילויות בגני הילדים: בין אם מדובר בעבודה עם עץ, שימוש בקנבס, ויצירת טקסטורות שונות באמצעות נייר או חרוזים – הגננות לומדות להתנהל עם חומרים אלו כדי לייצר מהם יצירות שונות בעלות משמעות כזו או אחרת.

מעבר לכך, במהלך סדנאות אלו, הגננות רוכשות את הכלים גם להעביר לילדים את הידע לעבוד וליצור עם חומרי גלם אלו – בהתאם, כמובן, למה שקיים בגן. לצד הלמידה הנוגעת לעבודה עם עץ, נייר וחומרים אחרים, על הגננות לקיים דיון על אופי יצירות האומנות שהילדים מתכננים להוציא אל הפועל; יצירות שיעבירו מסר – בין אם מדובר על משמעות החגים בישראל, ובין אם מדובר בערבות הדדית ודאגה לזולת.

להרחיב אופקים בזכות האומנות – יחד עם צילום ראשון

אומנות היא, ללא ספק, כלי המרחיב את האופקים ואת החשיבה, וככל שמלמדים זאת בגיל מוקדם – כך אנו הופכים לבוגרים עם תודעה מפותחת. השתתפות בסדנאות אומנות לגננות מסייעת לנשים אלו לתווך את עולם המושגים של האומנות לילדים ולפתח אצלם את חוש היצירתיות שלהם. בזכות הסדנאות של צילום ראשון – הגננות ירכשו כלים ומידע עצום בחשיבותו.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.