מתנות סוף שנה

לקראת סוף, הן ההורים והן הגננות מתחילים לתהות איזה סוג של מתנות לתת לילדי הגן. מתנות סוף שנה הן דרך מצוינת להראות הערכה לעבודה הקשה ומסירותם של הגננות, הנה כמה רעיונות למתנות סוף שנה בגן:
1. כרטיסים או יצירות אמנות בעבודת יד: ילדים יכולים ליצור כרטיסים או יצירות אמנות משלהם לתת לגננת ולחבריהם בגן,  זו דרך מצוינת לעודד יצירתיות וביטוי עצמי, והיא גם מראה שהילד השקיע מחשבה ומאמץ במתנה שלו.

2 . ספרים הם תמיד מתנה נהדרת, ויש הרבה ספרי ילדים נפלאים שמתאימים לילדים בגילאי הגן,  שקלו לתת ספר שמתייחס לנושא או לנושא שלומדים בגן, או לבחור ספר ילדים קלאסי שנה במשך שנים.

3. מתנות בהתאמה אישית: מתנות בהתאמה אישית כמו בקבוקי מים, תיקים או מחזיקי מפתחות יכולות להיות מתנה מהנה ופרקטית לצוות החינוך ולתלמידים כאחד.  ניתן להתאים את המתנות הללו עם שם הילד או הקדשה מיוחדת וניתן להשתמש במהלך כל השנה.

4. כרטיסי מתנה: כרטיסי מתנה {גיפטכארד} היא דרך מצוינת להראות הערכה למורים ולצוות. זה מאפשר להם לפנק אותם במשהו מיוחד, וזה גם תומך בעסקים מקומיים.

בבחירת מתנת סוף שנה לגן, חשוב לזכור שיש לנו הערכה לעסקים במהלך השנה.  מתנות לא חייבות להיות יקרות או משוכללות – מכתב תודה מכל הלב או מתנה פשוטה בעבודת יד יכולים להיות משמעותיים באותה מידה . זה זמן להפגין הערכה למורים ולחברים למורים, ההורים יכולים לעזור ליצור קהילה חיובית ותומכת שתועיל לכל המעורבים.  מחזיקי מפתחות יכולה להיות מתנה מהנה ופרקטית למורים ולתלמידים כאחד, ניתן להתאים את המתנות הללו עם שם הילד או הודעה מיוחדת וכמובן שניתן להשתמש במהלך כל השנה.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.