0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

052-8584440

0

מתנה לגננת לסוף שנה

סוף השנה מתקרב ואין לכם רעיון למתנה לגננת המסורה והאהובה? הצוות של צילום ראשון נמצא כאן בשבילכם כדי לעזור לכם למצוא מתנה לגננת לסוף שנה שתרגש אותה ותעניק לה נחת. צילום ראשון היא חברה מקצועית שיש לה ניסיון רב בתחום המתנות. כל גננת המעוניינת להפתיע את ההורים והילדים במתנה מקורית יודעת לפנות לחברה ולהזמין שעון מעוצב ליום ההולדת או ברכה לראש השנה.

מתנה לגננת לסוף שנה – מתנות מקוריות

בחירת מתנה לגננת היא משימה לא פשוטה. היא מצריכה את שילוב כוחותיהם של כל ההורים, מכיוון שמדובר במתנה אישית שבאמצעותה אומרים ההורים תודה לגננת אשר השגיחה על ילדיהם במשך כל השנה. אלה כמה רעיונות למתנות מקוריות:

  • יומן שנתי – כל גננת צריכה יומן שנתי כדי לתכנן את פעולותיה למשך השנה. ניתן לכלול ביומן דף ליצירת קשר הכולל את השמות של הילדים והוריהם, כמו גם לכלול ברכה מיוחדת ומקורית.
  • דיסק תמונות – אם תמונה אחת שווה אלף מילים, אז שלוש מאות תמונות שוות הרבה יותר. דיסק מתנה הכולל תמונות רבות של הילדים, הוריהם ואירועים נוספים בגן הוא מתנה מושלמת לגננת לקראת סוף השנה. הגננת תוכל לצפות בתמונות בנחת ולהיזכר ברגעים היפים של עבודתה.
  • אלבום זיכרונות – זוהי מתנה שבה גם הילדים יכולים להשתתף. ניתן להכין אלבום תמונות, להדביק בו את התמונה של כל אחד מילדי הגן ולמקם לידה ציור שהילד צייר לגננת במיוחד. לסיום, כדאי לכתוב הקדשה אישית עבור הגננת ולהודות לה על שנה פורייה ונעימה.

איך בוחרים את המתנה המושלמת לגננת?

מתנה לגננת לסוף שנה משקפת את ההערכה העמוקה של ההורים כלפי אישה נפלאה אחת. משום כך, חשוב לשתף את כל ההורים בבחירת המתנה. מומלץ להקים קבוצת ווצאפ של ההורים המוכנים לקחת חלק בפרויקט. קבוצה זו תעזור לכם לבצע סיעור מוחות כדי להחליט מהי המתנה הטובה ביותר ולאסוף כספים מכולם. לאחר מכן, פונים לצילום ראשון חברה מוכרת ומקצועית עם המון המלצות ממי שכבר רכשו ואשר ממנה תקנו את המתנה – בדרך זו תוודאו כי הגננת תקבל מתנה משמחת ואיכותית.

מבצע השבוע

משלוח חינם ברכישה מעל 1200 שח

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save