מזכרות לאירועים – תוספת קטנה שמוסיפה המון…

אירוע הוא דבר לא פשוט בכלל, ההתרוצצויות הבלתי נגמרות, הדאגה האינסופית לכל פרט, הרצון העז שלנו לרכז לתוך כמה שעות את השילוב המשולם בדיוק כמו שחלמנו ורצינו.

בשלב ההכנות אנחנו מנסים "לפגוע" בכמה שיותר מטרות כגון: הסעדה,  צלם, תזמורת, פרוטכניקה ועוד… אך בשלב מסוים עולה המחשבה על מה היינו יכולים לוותר? מה אנחנו לא חייבים  על מנת לא להתפזר לא או לחרוג מהתקציב שהקצבנו. לעיתים, אחת המחשבות היא אולי לוותר על מתנות לאורחים וזאת רק מהסיבה שהשארנו אותם לסוף ותקציבנו אזל.

אז  מדוע עדיף לא לוותר על מזכרות לאורחים והן צריכות להימצא דווקא בראש הרשימה
של תכנון האירוע הקסום שלכם. מזכרות לאירועים תפקידם להיות השליחים ביום המיוחד שלכם,
אלו שיזכירו כמה מושקע היה האירוע, כמה מוקפד היה האוכל ומעל הכל – כמה חשבתם על האורחים שבאו בשבילכם. בכל מזכרת אתם יוצרים בלב באורח רגעים מיוחדים מהאירוע שהפקתם. מזכרת יפה ואיכותית שהאורח קיבל מכם תמצא עצמה בבית המקבל, ברכבו, במשרדו או בכל מקום שהוא יבחר לשים את אותה.

אנחנו, בדפוס צילום ראשון, מאמינים שמזכרות באירוע מוסיפות את הייחודיות והקסם אותם את מחפשים להעניק לאורחים שלכם. נוסיף לכך את העובדה שבעלות קטנה תוכלו ליצור את אותו אפקט אישי מודבר, ע"י מתן מתנה לאורחים שבאו לחוות איתכם את הרגע החשוב שלכם ותאמינו לנו הם לא ישכחו אתכם הרבן זמן

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Available Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   Unavailable Coupons
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.