0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

052-8584440

0

לוח שנה עם תמונה

בין אם מדובר במתנה לחגים, פתיחת שנה בגן, או מתנת סוף שנה לגננת – לוח שנה עם תמונה הוא מתנה מעולה ובלתי נשכחת. לצד הפונקציונליות הרבה של לוח שנה זה, בעזרתו ניתן לסמן בנוחות כל אירוע חשוב ושמח, מופיעה בו תמונה של בן אדם אהוב. מעוניינים בלוח שנה עליו מודפסת תמונה בעלת משמעות? צרו קשר עם צילום ראשון למוצרים איכותיים.

לוח שנה עם תמונה: מידע חשוב

רובנו נעזרים בלוח שנה כדי לעקוב אחר אירועים ופעילויות חשובים. כאשר לוחות שנה אלו מקושטים בתמונות עם האנשים היקרים לנו, מעבר על לוח השנה הופך לחוויה מלחיצה פחות ונעימה יותר. בין אם אתם מעניקים לוח שנה המעוצב עם תמונה או מקבלים אחד בתור מתנה, חשוב להתעמק מעט בהיבטים השונים להכנתו:

חומרי הגלם מהם ניתן להכין את לוח השנה כוללים, בין השאר נייר כרומו איכותי – בין אם הוא אופווייט או אפילו פרימיום. בנוסף, ישנה חשיבות עצומה לכך שהתרכובת הכימית של הניירות עצמם עליהם יודפס לוח השנה יהיו איכותיים כך שהם לא יצהיבו לאורך השנה. בנוסף, עבור אנשים רבים נוח להביט בלוח השנה שלהם במיקומים בולטים כמו המקרר שבמטבח. בהתאם לכך, ניתן גם לייצר לוחות שנה ממוגנטים לשימוש נוח.

היבט נוסף וחשוב לא פחות, הוא האופן בו תרצו לעצב את התאריכים על פני לוח השנה. בין אם אתם מתעניינים בלוח שנה שולחני או לוח שניתן לתלות אותו על הקיר, את אופן הצגתם של התאריכים ניתן לבחור לפי חודשים או שבועות.

בחירת התמונה שתקשט את לוח השנה היא משמעותית, ללא ספק. ראשית, בין אם מדובר בבן או בת הזוג או הילדים – חשוב לבחור תמונה מחמיאה ושמחה לצורך הדפסתה על גבי לוח השנה. בנוסף לכל זאת, גודלה ורוחבה של התמונה משפיע על שאר ההיבטים של לוחות השנה – כלומר, על פריסתם של התאריכים על גבי הלוח, ובסוג הנייר עליהם הם יודפסו.

לצלוח את השנה – עם תמונות יקיריכם

מעוניינים להעניק מתנה מיוחדת לבן אדם אהוב? לוח שנה עם תמונה מיוחדת ויפה היא הבחירה הנכונה, ובעזרת צילום ראשון תקבלו את העיצוב המשוקע והאיכותי ביותר.

מבצע השבוע

משלוח חינם ברכישה מעל 1200 שח

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save