לוח שנה מעוצב

כולנו אוהבים לקבל מתנות יפות ומעוצבות, ובייחוד הילדים הקטנים, אשר מחכים להן באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת או חגי ישראל. חברת צילום ראשון מציעה מגוון רחב של מתנות הכוללות לוח שנה מעוצב, דובונים פרוותיים וחמודים, כיסא לילד, ציפית מעוצבת לכרית ואף מתנות חינוכיות כמו תפילת קריאת שמע שעל המיטה מודפסת או סט לנטילת ידיים. כאשר מדובר בצוות מקצועי כמו של צילום ראשון, אין מקום לדאגה. תוכלו לקבל את המתנות האיכותיות ביותר לקראת האירוע הגדול.

מדוע כדאי לקנות לוח שנה מעוצב לילדי הגן?

המבוגרים מסתמכים רבות על לוח השנה. הוא אומר להם מתי מגיע חג חשוב, מזכיר להם להגיע לרופא בתאריך מסוים ומסייע במעקב אחר סיומה של שנה ישנה ותחילתה של שנה חדשה. גם הילדים צריכים ללמוד להשתמש בלוח השנה, ולכן לוח שנה מעוצב הוא מתנה טובה לכל אירוע המתקיים בגן הילדים. אלה כמה יתרונות ללוח השנה המקורי:

 • ללמוד את שמות החודשים – בזכות לוח השנה היפה יכולים הילדים ללמוד על חודשי השנה – העבריים לצד הלועזיים – וכך, כבר בגיל צעיר לקבל תחושה של זמן.
 • ללמוד על החגים – ברגע שהילדים יודעים לשנן בעל פה את הסדר של החודשים, הם יכולים לקשר בין החודש לבין החג החל בו.
 • ללמוד לתכנן – באמצעות לוח השנה היפה יכולים הילדים ללמוד לתכנן לבצע פעולות פשוטות. לדוגמה, לכתוב את התאריך שבו הם ילכו לבקר חברים או כאשר הדוד המצחיק מירושלים בא לביקור.
 • לוח שנה אישי – המיוחד בלוח שנה מעוצב הוא שהוא כולל את התמונה המודפסת של הילד בתוספת הקדשה שכתבה הגננת עבורו. לוח שנה כמו זה משמח את לבו של הילד ומעודד אותו ללמוד על חודשי השנה.

כוחה של הדפסה דיגיטלית

היום באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ניתן להפיק תצלומי ילדים לא רק על גבי נייר, אלא גם על מגוון רחב של פריטים נוספים. מעבר להדפסת תמונת הילד על לוח שנה מעוצב, ניתן להזמין ספלים לשתייה, כיסאות לילדים, משחקי קופסה כמו סולמות וחבלים, ציפיות לכרית, בקבוקי שתייה, קלמרים, חולצות טישרט ואף תיקים לגן או לקייטנה.

משלוח חינם ברכישה מעל 999 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.
   freeshipping Get 0.00 off משלוח חינם