לבחור מתנות לסוף שנה

מתנות לסוף שנה הן שלב לא פשוט עבור הילדים וההורים כאחד. בין אם הילדים מסיימים את השנה בגן או בבית הספר – לבחור את המתנה המתאימה לצוות החינוכי כמו גם לחבריו של הילד הוא תהליך מורכב. השיקולים השונים העומדים לנגד עיניהם של המשפחות וילדיהם בתהליך בחירת המתנה מתייחסים, בין היתר, לשאלה האם לקנות מתנות לכלל הילדים בכיתה או הגן – או שמא לחבריו הקרובים בלבד של הילד. בנוסף, ישנה הדאגה להתאים את המתנה למחנך. עם זאת, הצוות של צילום ראשון ישמח לסייע לכם בבחירת המתנה המתאימה.

לבחור מתנות לסוף שנה

סוף השנה – בין אם בגן הילדים או בבית הספר – מסמלת את היציאה מהמסגרת לעבר החופש המהנה. עם זאת, היא מלווה גם בהרבה לבטים: אילו מתנות להעניק לחבריו לגן ולכיתה של הילד, ואיזו מתנה להעניק למחנכת או לגננת? אמנם מדובר בדילמה לא פשוטה, אך היא איננה צריכה להכביד עליכם, על זמנכם ועל כיסכם:

 • כאשר מדובר בילדים המסיימים שנה בגן, המתנות שיכולות לאתגר אותם – וללא סכנה לבריאותם – הן מגוונות למדי: ישנן המתנות הפופולריות אותן מרבית הילדים בגילאי הגן ישמחו לקבל; מתנות הכוללות, למשל, תיקים לים, פיג'מה קלילה ונעימה לתקופת הקיץ, ואף ארגז צעצועים – באמצעותו ההורים ילמדו את ילדיהם לאסוף את הציוד בסיומו של משחק. כאשר מדובר בילדים שסיימו את הגן ועולים, כעת, לכיתות גבוהות במערכת החינוך, מומלץ להעניק מתנות מאתגרות מעט יותר בסגנון משחקי יצירה, עטים מיוחדים, כדורי קסם ועוד.

 • כאשר מדובר בבחירת מתנות עבור מורות וגננות לקראת סוף שנה, המחשבה האוטומטית היא מוצרי טיפוח ובישום. עם זאת, נשות חינוך רבות ישמחו לקבל גם ערכות אומנות, ציוד מעניין לעבודתן, ואפילו לוחות שנה מעוצבים – עם תמונות של תלמידיהן.

המתנה המושלמת – לאנשים החשובים

לבחור את המתנה המתאימה לחברים לכיתה או לגן הילדים, כמו גם לצוות החינוכי שלהם היא משמחת. עם זאת, מהנה לא פחות לצפות בהם מקבלים את המתנות הללו. בזכות מבחר המתנות של צילום ראשון – תבטיחו הנאה זו.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Available Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   Unavailable Coupons
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.