אין מוצרים בסל הקניות.

052-8584440

החזון שלנו

דפוס צילום ראשון מיעד את עצמו להוביל את ענף הדפוס הקהילתי, אזורי, ע"י שיספק מגוון מוצרים רחב באיכות שירות גבוהה ובמחירים סבירים.

שירות הוגן

אנו בדפוס צילום ראשון מקפידים לתת יחס אישי, נעים וסובלני לכל לקוח, בכל פנייה תוך הפגנת קשב ופתיחות לצרכי הלקוח, ההסכמים שנערכו עם הלקוח מקבלים תוקף משנה אצלנו וכן ניתנת אחריות לאיכות המוצר המוגמר.

פשוטות ושקיפות

דפוס צילום ראשון רואים בחשיבות עליונה את הקלת תהליך התאמת המוצר הנכון ללקוח וללקוח ניתנת האפשרות להזמין מוצרים באופן מהיר ונוח דרך אתר האינטרנט שלנו או באמצעות הטלפון, תיבת המייל, הפקס, ללא סיבוכים או עיכובים מיותרים.

מגוון ואיכות

בדפוס צילום ראשון קיים מגוון גדול של מוצרים, השתדלנו לתת מענה לכל תחום ותהליכי הייצור מבוקרים בהתאם לחוזה ולמפרט שאושר על ידי הלקוח.

לוחות הזמנים

דפוס צילום ראשון שם לעצמו את העמידה בלוחות הזמנים כפי שתואמו עם הלקוח כערך עליון, שירותי אספקה ומשלוח עד לבית/משרד הלקוח יתאפשרו ע"י מתן שירות משלוחים.

מחירים הוגנים

בדפוס צילום ראשון מקפידים לשמור על רמת מחירים סבירה ההולמת את איכות המוצרים וביחס למחירי השוק. דגש מיוחד ניתן בהגשת הצעת מחיר מפורטת ככל האפשר הכוללת, בין היתר, את עלות המוצר, אופן התשלום עליו וזמני האספקה.

מבצע השבוע

משלוח חינם ברכישה מעל 899 שח

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   3ti0dxlr Get 5% off
   5%discount Get 5% off