הדפסת בלונים

הדפסת בלונים היא דרך פופולרית להוסיף טאץ' אישי לכל אירוע או אירוע.
אם מדובר במסיבת יום הולדת בין יכולים, אירוע חברה או התרמה, בלונים מודפסים להוסיף טאץ' מיוחד לקישוטים שלכם ולגרום לאירוע שלכם לבלוט.
בחיבור זה נחקור את ההיסטוריה של הדפסת בלונים, את שיטות ההדפסה השונות על בלונים והיתרונות והחסרונות של כל שיטה. ההיסטוריה של הדפסת בלונים מתחילה את המאה ה-19, כאשר הבלונים שימשו לראשונה כפריטי קידום מכירות.
באותה תקופה הודפסו בלונים באמצעות מכבש פשוט המופעל ביד שהמריחה דיו על משטח הבלון. עם הזמן התפתח הדפסת הבלונים ופותחו שיטות חדשות לשיפור איכות וזמן ההדפסה.
כיום קיימות שתי שיטות עיקריות להדפסה עלונים הדפסת משי ודפוס דיגיטלי:

הדפסת משי היא השיטה המסורתית ופופולרית תוך שימוש בשבלונה להנחת דיו על הבלון כדי להדפיס על בלונים, היא מאפשרת הדפסה איכותית במחיר נמוך. הדפסה זו אידיאלית להזמנות גדולות של בלונים, שכן מדובר בזמן מהיר ויעיל בזמן מספר רב של בלונים קצר.
הדפסת משי מתאימה גם להדפסת עיצובים פשוטים או לוגו בצבע אחד או שניים.  הדפסה על בלונים להלן תהליך ההדפסה בשיטת המשי: נוצרת תחילה שבלונה מה עיצוב שצריך להדפיס, לאחר מכן מניחים את השבלונה מעל הבלון, מורחים דיו על השבלונה באמצעות מגב, הדיו עובר דרך השבלונה אל הבלון ויוצר הדפס נקי ופריך

לעומת זאת, הדפסה דיגיטלית משתמשת במחשב כדי להדפיס על הבלון.
הדפסת עיצובים ותמונות מושלמת עם מספר צבעים, השיטה הזו יקרה יותר מדפוס משי, אך היא הדפסה המופקת באיכות גבוהה גם צבע מלא ופרטים חדים.
הדפסה דיגיטלית מתאימה להדפסת הזמנות קטנות גם של בלונים או עיצובים בהתאמה אישית. הדפסה על בלונים בשיטת ההדפסה הדיגיטלית נעשה שימוש במדפסת מיוחדת המיועדת הדפסה מבוססת על משטח הבלון. המדפסת משתמשת בדיו מבוססת ממס התואם לחומר הבלון,  והעיצוב מודפס על הבלון ברזולוציה גבוהה.

יש מספר יתרונות וחסרונות לכל שיטת הדפסת בלונים. הדפסת משי מהירה, יעילה וחסכונית, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור הזמנות גדולות של בלונים. עם זאת, הוא אינו מתאים להדפסת עיצובים מורכבים או תמונות עם מספר צבעים.
הדפסה דיגיטלית, לעומת זאת, הדפסת עיצובים ותמונות מושלמת עם מספר צבעים, אך היא יקרה יותר מהדפסת משי.

בנוסף ליתרונות ולחסרונות של כל שיטה, יש גם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת שיטת הדפסת בלונים.  גורמים אלו יוצרים את סוג חומר הבלון, העיצוב להדפסה, כמות הבלונים הדרושים ותקציב הפרויקט

לסיכום, הדפסת בלונים היא דרך פופולרית ויעילה להוסיף טאץ' אישי לכל אירוע או אירוע.  בין אם תבחרו בהדפסת משי או בהדפסה דיגיטלית, המפתח להדפסת בלונים מוצלחת הוא לבחור בשיטה המתאימה לצרכים שלכם ולעבוד עם בית דפוס בעל מוניטין שיש לו ניסיון בהדפסת בלונים.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Available Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   Unavailable Coupons
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.