ברכות לחגים

החג מתקרב ואתם צריכים להכין ברכה מיוחדת לכל ילדי הגן? בחברת צילום ראשון תוכלו למצוא ברכות לחגים אשר ישמחו את ההורים ואת ילדיהם. הצוות המקצועי והאמין של החברה פועל במשך שנים רבות כדי לשמח את הילדים בישראל, והוא מציע מגוון רחב של ברכות המתאימות לחג המיוחד העומד בפתח. אז אם אתם מתלבטים בין שתי ברכות יפהפיות, תוכלו לפנות לצוות לכל שאלה והכוונה.

ברכות לחגים – מתאימים את הברכה לחג

עם ישראל התברך בחגים מיוחדים לאורך כל התקופה. אם אתם מחפשים ברכה מיוחדת אשר תעניק לילדים ערך חינוכי, כדאי להתאים אותה לאופי החג. אלה כמה חגים הראויים לברכה מיוחדת:

 • ראש השנה – זהו חג המסמל את תחילתה של שנה חדשה ומרתקת, ולכן כדאי לציין אותו בחלוקת ברכות לחגים מעוצבות. ניתן לבחור אגרת ברכה רגועה הכוללת איורים של ורדים בשילוב התמונה של הילד, או ברכה קלסית הכוללת תצלום של תפוח בדבש.
 • חג הפסח – אחד החגים המשמעותיים של עם ישראל הדורש התייחסות מיוחדת. זהו חג החירות, חג הפסקת השעבוד על ידי המצרים ואחד משלושת החגים שבהם נהגו לעלות לרגל לבית המקדש כדי להקריב קורבן. משום כך, מומלץ להכין לקראת חג זה ברכה מיוחדת כדוגמת ברכה שהיא גם הגדה של פסח.
 • חנוכה – חג האור והשמחה. לקראת חג זה תמיד נעים לקבל גלויה הכוללת תמונה של הילד בתוספת ברכה ואיורים מיוחדים של סביבונים, חנוכיות וסופגניות.
 • שבת – יום מיוחד זה מסמל את סיומו של שבוע פורה. השבת היא יום מנוחה שבו ניתן לעסוק בעניינים של קדושה: להגיד דבר תורה או לקרוא את פרשת השבוע. לקראת השבת הבאה כדאי להזמין ברכה מיוחדת כדוגמת ברכה על נרות שבת המודפסת על מעמד עץ עבור נרות לשבת.

לא רק ברכות

עבור ילדי הגן ניתן לבחור לא רק ברכות לחגים, אלא גם מתנות מקוריות אחרות. כך לדוגמה, לקראת ראש השנה אפשר להזמין לוח שנה מעוצב, ולקראת חג החנוכה – חנוכייה להדלקת נרות הכוללת הדפס מקורי. על כל פנים, לפני שבוחרים את המתנה המתאימה ביותר ומעניקים אותה במסיבת הגן, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים.

משלוח חינם ברכישה מעל 999 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.
   freeshipping Get 0.00 off משלוח חינם