0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

052-8584440

0

ברכה לגננת לסוף שנה

חברת צילום ראשון היא חברה המספקת מגוון רחב של מתנות לילדים לאורך כל השנה. היא מספקת את הפתרון המושלם עבור גננות אשר טורחות בכל שנה לעצב מתנות וברכות עבור הילדים לאירועים שונים. בעקבות זאת מגיע גם השלב שבו ההורים מכינים ברכה לגננת לסוף שנה. וכן הצוות של צילום ראשון נכנס לעזור לכם בכל הכוח. אם אתם מעוניינים להפתיע את הגננת ואף לגרום לה להזיל דמעה, הצוות המקצועי נכון לעזור לכם.

טיפים לבחירת ברכה לגננת לסוף שנה

זהו השלב שבו אתם כהורים פותחים קבוצת ווצאפ סודית ומתחילים להעלות רעיונות לגבי ברכה לסוף השנה לגננת האהובה על כל הילדים. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם להכין את הברכה המתאימה ביותר:

  • לכתוב ברכה מן הלב – מומלץ לכתוב ברכה אישית המתאימה לגננת, במקום הדפסת ברכה הלקוחה מאתר האינטרנט. זה הזמן לאסוף רעיונות לאיחולים, לבחור את ההורה שיודע לכתוב ברכות יפהפיות ולנסח ברכה מקורית ואישית אשר תרגש את הגננת הנאמנה שעזרה כה רבות לילדים במשך השנה.
  • לבחור עיצוב מתאים – כל ברכה זקוקה לעיצוב מיוחד הכולל איורים, תצלומים ושימוש בצבעים מתאימים. תוכלו לשאול את החברה המקצועית לגבי מסגרות מיוחדות מובנות שיש ברשותה ולבחור את המסגרת המתאימה ביותר.
  • לא רק על נייר – את הברכה אפשר להדפיס לא רק על נייר צילום מבהיק, אלא גם על מגוון רחב של פריטים כמו קנבס או שעון, ואף להכין מתנה מיוחדת כדוגמת לוח שנה הכולל את התמונות של כל הילדים או יומן מעוצב לקראת השנה החדשה.

ברכה משמעותית לגננת

אין ברכה מיוחדת יותר מאשר ברכה לגננת לסוף שנה. לאחר שהגננת עבדה קשה לאורך כל השנה, טיפלה בילדים, דאגה לארגן פעילויות לקראת החגים וחילופי עונות השנה והשגיחה עליהם בזמן שההורים היו בעבודה, הגיע הזמן להגיד לה תודה. הברכה המיוחדת נועדה להזכיר לגננת את הייעוד שלה ולעודד אותה לפעול למען דורות נוספים של ילדים. כמו כן, הורים רבים מכינים לגננת ברכה לסוף שנה רגע לפני הפרישה שלה ומאחלים לה ליהנות מהחופש לאחר שנים רבות של נתינה ועשייה.

ברכה לסוף שנה לגננת

מסיבת הסיום היא מועד מצוין להביע הערכה לצוות הגן על ידי ברכה לגננת לסוף השנה. זה המקום להגיד תודה, לספר ולחלוק רגעים מיוחדים ואישיים, ולסכם שנה עמוסה בחוויות. כדי להביא לידי ביטוי את ההערכה, הורים רבים בוחרים לעצב לגננת ברכה אישית מודפסת ולהעניק אותה במתנה. העיצוב הייחודי והברכה המרגשת נכנסים ללב ומאפשרים להוקיר את העבודה הקשה של הצוות לאורך השנה ולתת להם ליהנות מפירות העבודה שלהם. דפוס צילום ראשון הופך כל ברכה למתנה מרגשת ומדפיס אותה במקצועיות ובאיכותיות.

ברכה לגננת לסוף שנה – דרך להוקיר תודה

הגננות מבלות שעות רבות עם ילדינו והן זוכות להכיר אותם בצורה עמוקה ומשמעותית. זה רק טבעי, פרידה מגננת היא פרידה מרגשת, שמבחינת הורים רבים דורשת מתנה מושקעת. ברכות מיוחדות לגננות ניתן להדפיס מגוון צורות ודרכים כמו למשל:

  • יצירת ספר זיכרונות מלווה בברכות
  • תמונה ייחודית של ילדי המחזור
  • ברכה בצורת חמסה
  • שעון קיר בעיצוב אישי לגן
  • לוח מודעות הכולל ברכה
  • ספל שעליו מודפסת הברכה 
  • ועוד

כמובן שניתן להתאים מוצרים שונים ולמצוא את המתנה הראויה לכל גננת. כמו כן, ניתן להדפיס את הברכות בסגנונות שונים ובהתאם לדרישת הלקוחות. 

מתנה לגננת שכולה הערכה

מסיבת סוף השנה קרבה, ואתם רוצים לתת מתנה בלתי נשכחת לצוות שטיפל בילדים שלכם. מתנה חומרית היא אולי פתרון, אבל אתם רוצים לתת ערך מוסף, ולתת לגננת את המילים שלכם. 

כתיבת ברכה לגננת לסוף שנה, כזו שמעריכה ומשבחת את הפעילות שלה, והיא אישית ומקורית שלכם, היא מתנה ייחודית. ואם אתם רוצים שלגננת ישמר עותק ייחודי מהברכה, עיצוב שהוא כולו מחשבה שלכם? 

פנו לדפוס צילום ראשון, ואנחנו נעצב לכם את הברכה, ונדפיס לכם אותה על כל מוצר שתבחרו מקו המוצרים שלנו. 

הצוות המקצועי שלנו עוסק בעיצוב גרפי כבר שנים רבות, ויסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר להדפסה. המוצרים נבחנו בקפידה והם באיכות הגבוהה ביותר, וישמשו את הגננת לתקופה ארוכה. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להעניק מתנה אישית ונוגעת ללב לגננת שלכם.

מבצע השבוע

משלוח חינם ברכישה מעל 1200 שח

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים

Name your new wishlistCancel
Create Wishlist and Save