איך לבחור מתנות לחגים לגני ילדים?

עצם הקיום של מתנה מבטיח הנאה, חיוך ואמירת תודה. אנשים משקיעים לא מעט מחשבה עבור רכישת המתנה הנכונה, ואילו כאשר מדובר בילדים, הרי שהמשימה עשויה להיות הרבה יותר קשה ואף מחייבת. על כן לא פעם גננות והורים עוצרים את השגרה ומחפשים תשובה נכונה עבור השאלות איך לבחור מתנות לחגים לגני ילדים, איך לבחור מתנה שטרם נרכשה, איך לבחור מתנה חינוכית אך מהנה, איך לבחור מתנה שתחזיק מעמד זמן רב אך לא תעלה יותר מהרצוי וכדומה.

רשימת שיקולים

על כן, בין אם אתם הורים שמתכוונים לרכוש מתנה עבור הגן, ובין אם אתם מטעם צוות הגננות שמחפשות אחר מתנה חדשה לילדי הגן, הרי שיש לעבור על מערכת השיקולים הבאה, על מנת לקבל החלטה כמה שיותר נבונה:

 • גיל – כאשר עומדים לרכוש מתנה לגן ילדים, יש לבחון את גיל הילדים, ורק לאחר מכן להמשיך אל שאר שלבי הסינון.
 • תקציב – ראשית יש לבחור את התקציב בו מבקשים לעמוד, וזאת על מנת להימנע ממצבים שמוצאים מתנות נהדרות, אך רק לאחר מכן מגלים שהן אינן עומדות במסגרת התקציב.
 • סיפור מסגרת – תמיד רצויה להתאים את המתנה לתקופה אליה היא מיועדת, במיוחד כאשר מדובר בילדים שנוהגים לזכור דברים ע"י הקשרים. כך למשל יש להתאים מתנות קיציות עבור הקיץ, מתנות עם נגיעה מסורתית כאשר מדובר בחגים, מתנות עבור גינת המשחקים כאשר מדובר בחגים בעלי נגיעה לטבע וכדומה.
 • נגיעה אישית – ילדים מעריכים כאשר המתנה מיועדת במיוחד עבורם, ועל כן לא פעם שווה לשקול לשלב בין שמות הילדים לבין המתנה המיועדת.
 • ערך מוסף – כאשר מדובר במתנה לגן ילדים, רצוי לשקול שהמתנה תהיה בעלת ערך מוסף. כלומר ניתן למצוא מתנות שמייצרות אינטראקציה, ניתן למצוא מתנות שמלמדות אודות ערכים וחברויות, ניתן למצוא מתנות שעוזרות לילדים להתבטא, ניתן למצוא מתנות שמלמדות על מחזור וכדומה.

יוצאים לדרך

מכאן, שאם גם אתם חושבים בימים אלו איך לבחור מתנות לגני ילדים, מוטב שתעברו על הרשימה הנ"ל, תגבשו הבנה יותר מעמיקה לגבי אופי המתנה ומנקודה זו ראוי שתפנו אל חברה שיודעת להציע מגוון מתנות שמיועדות לילדים. בהצלחה וחג שמח.

משלוח חינם ברכישה מעל 500 שח {לא כולל מתנות}

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Apply Coupon
   Unavailable Coupons
   8yczbsqr Get 5% off
   buyq4 Get 5% off 5% הנחה לרוכשים ממגוון מוצרי החנות {לא כולל מתנות לגני ילדים} אין כפל מבצעים והנחות.